MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Pinnstolar 14177540

nr 1417 7540

Pinnstolar

3 st, genombruten rygg med spjälor, kopplade ben

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

700 kr

måndag 6 september 2021
kl 19:29:30