MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pinnstolar 14177540
nr 1417 7540
Pinnstolar
3 st, genombruten rygg med spjälor, kopplade ben
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:29:30
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr